Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
30
července

Prague JetSurf Jam 2014

Žluté lázně

zpět na výpis akcí
 

Do Prahy se sjíždí esa světového jetsurfingu. 

Datum:30. 07. 14
Čas:09:00 - 14:00
Kategorie: sport|adrenalin sporty

Nedávno vzniklý Prague JetSurf Club pozval do Žlutých lázní ty nejlepší světové jezdce a ti se publiku představí v prvním ročníku Prague JetSurf Jamu.

Sport plný adrenalinu přijedou představit špičky světového JetSurfingu jako Kaie Lenny,Havajan, který už šestkrát dokázal ovládnout mistrovství světa v Paddleboardinu, Španělka LuciaMartino nebo Everaldo „Pato“ Teixeira, jenž se v Jižní Americe kromě surfingu proslavil i díky vlastnítelevizní reality show. V exhibičním závodě sesamozřejmě objeví i čeští jezdci, kteří se ale mezi zahraničními hvězdami určitě neztratí. Na startu bude motocyklový závodník Jakub Kornfeil, jediný český pilot v seriálu Red Bull Airrace Martin Šonkanebo vítěz Le Mans Series z roku 2009 JanCharouz.

Žluté lázně
Tel: 244462193
Podolské nábřeží 3/1184
Praha 4, 147 00
Navigovat
MHD

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Navzdory koronakrizi začaly na jaře v Praze fungovat téměř dvě desítky nových podniků. Tady je 18 nováčků, včetně unikátních konceptů jako je podnik zaměřený pouze na plněné knedlíky, muzeum slivovice nebo galerie na veřejných záchodech.

Doporučujeme vyzkoušet: