Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
 

To nejzajímavější ze současného mladého středoevropského umění.

Začátek:12. 09. 14
Konec:14. 09. 14
Čas:16:00 - 22:00
Kategorie: kultura|divadla, koncerty, ostatní

ArtWay Fest proběhne ve dnech 12. – 14. září 2014 v multifunkčním prostoru Radlická v Praze. Finanční podpora z grantového programu Visegrádského fondu umožnila již tomuto ročníku pozvat umělce a umělecké skupiny nejen z České Republiky, ale také z Maďarska, Polska a Slovenska. V rámci multižánrového festivalu ArtWay Fest se tak v Praze představí to nejzajímavější ze současného mladého středoevropského umění – divadla, hudby, vizuálního umění, designu a performance.Důležitou součástí festivalu budou také umělecké workshopy pod vedením účastníků festivalu, kde jsou vítáni jak profesionální umělci, studenti uměleckých škol a milovníci umění a kultury, tak široká veřejnost.

Cílem festivalu bude kromě prezentace uměleckých děl a projektů vytvořit platformu pro navázání a rozvoj kontaktů mezi umělci ze střední Evropy, s cílem otevřít možnosti další spolupráce. Závěrečným výstupem festivalu bude společný multižánrový projekt, který by měl být výzvou k rozvíjení navázaných kontaktů. Zároveň bude malou ochutnávkou toho, co dalšího může nabídnout účast na příštím ročníku festivalu, který bude hostit Slovensko.
 

Radlická - kulturní ...
Tel:
Za ženskými domovy 125/5
Praha 5, 15000
Navigovat
MHD

INZERCE

[reklama_square/200X200-A.jpg]

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Navzdory koronakrizi začaly na jaře v Praze fungovat téměř dvě desítky nových podniků. Tady je 18 nováčků, včetně unikátních konceptů jako je podnik zaměřený pouze na plněné knedlíky, muzeum slivovice nebo galerie na veřejných záchodech.

Doporučujeme vyzkoušet: