Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
07
září

The Tap Tap

KC Nová Beseda

zpět na výpis akcí
 

The Tap Tap poprvé v Klánovicích. S kapelou vystoupí host: DAN BÁRTA.

Datum:07. 09. 14
Cena:Zdarma
Čas:17:00 - 19:00
Kategorie: kultura|koncerty

POZOR!!! Koncert se uskuteční na dvoře ZŠ, kapela The Tap Tap vystoupí na venkovním zastřešeném pódiu a bude spolu s AVON pochodem zahajovat podzimní projekt pořádaný neziskovou organizací NADOSAH, o.p.s. "ZDRAVÉ KLÁNOVICE 2014".

Kapela The Tap Tap je kapela složená z tělesně postižených studentů a absolventů škol pražského Jedličkova ústavu. Kapelu v roce 1998 založil a dodnes vede Šimon Ornest. The Tap Tap pravidelně vystupuje na českých festivalech (Rock for People, Mezi ploty, Trutnov Open Air Music Festival) a v zahraničí (v roce 2012 na LOH v Londýně, dále také v Moskvě a v předchozích letech v Madridu, Varšavě, Bruselu).

Mezi poslední velké úspěchy kapely patří například vystoupení na Pražském jaru, uspořádání 1. ročníku festivalu Pojď dál nebo nevídané charitativní akce (paralelně konaných koncertů v Praze, Brně a Ostravě) - Koncertu proti konci světa. Dále také již třetí ročník Mikulášské v Opeře, která byla také vysílaná v přímém přenosu na ČT2 a ČRo2.

V současné době The Tap Tap chystá turné spojené s výstavou černého humoru na téma handicapovaní a další zahraniční cestu, tentokrát do Izraele. Mimo to The Tap Tap pokračuje v rozvoji multifunkčního bezbariérového vzdělávacího centra - STUDEO.

Vstupné dobrovolné, výtěžek koncertu bude věnován dětem z Jedličkova ústavu

 

 

KC Nová Beseda
Tel: 245 019 061
Slavětínská 120
Praha 9, 19014
Navigovat
MHD

INZERCE

[reklama_square/200X200-A.jpg]

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Navzdory koronakrizi začaly na jaře v Praze fungovat téměř dvě desítky nových podniků. Tady je 18 nováčků, včetně unikátních konceptů jako je podnik zaměřený pouze na plněné knedlíky, muzeum slivovice nebo galerie na veřejných záchodech.

Doporučujeme vyzkoušet: