Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
13
března

Koleje osudu - Premiéra

Bontonfilm

zpět na výpis akcí
 

Colin Firth a Nicole Kidman září v silném příběhu pomsty a lásky, jejichž osudovost je na plátně téměř hmatatelná.

Datum:13. 03. 14
Čas:16:00 - 23:59
Kategorie: kultura|kina

REŽIE: Jonathan Teplitzky

HRAJÍ: Nicole Kidman, Colin Firth, Stellan Skarsgård, Jeremy Irvine, Hirojuki Sanada, James Fraser, Tom Hobbs, Ewen Leslie

STOPÁŽ: 116 min

Colin Firth a Nicole Kidman jsou v kulisách elegantních šedesátých let párem snů. Do idyly ale brutálně vtrhne válečné trauma a stupňující se touha po pomstě. Může ale krvavá pomsta, která je více než pochopitelná, přinést konečně klid? Sílu a emoce příběhu podtrhuje fakt, že vznikl na základě autobiografické knihy Koleje osudu ( The Railway man ).

Colin Firth, oblíbený představitel upjatých Angličanů z řady romantických komedií tentokrát mistrovsky ztvárnil skutečně dramatickou roli. Britský důstojním Eric Lomax padl během 2. světové války do japonského zajetí, kde zažil nejen nepředstavitelnou dřinu a hladovění při stavbě železnice, ale také děsivé mučení. 

Mapa po Praze

Tato akce má více míst konání po Praze

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: