Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
09
listopadu

Velká Kunratická

Atletický klub Spartak Praha 4

zpět na výpis akcí
 

Běžecký  závod v Kunratickém lese. Zbývaí poslední místa pro žey a dorostence

Datum:09. 11. 14
Čas:08:30 - 14:00
Kategorie: sport|běh a kolo

Závod vznikl v roce 1934 jako klubový závod Vysokoškolského sportu Praha konaný na ukončení sezóny.Trať s řadou přírodních překážek byla s velkou dávkou studentského humoru vybrána tak aby se lišila od tehdy pořádaných přespolních běhů a aby umožňovala soupeření vyznavačů různých atletických disciplín i různých sporů. 

Počet účastníků v 50. a 51. ročníku již značně překročil možnosti přírodního prostředí i prostoru závodu a působil problémy orgánům pečujícím o ochranu přírody i pořadatelům.

Přírodní prostředí kunratického lesa je již celkově velmi zatěžováno a závod přece jen toto zatížení dále zvětšuje. Proto se dnes nelze již vrátit k masovosti z 80. let a byl určen limit běžců. S přihlášením do závodu tedy neváhejte.

Atletický klub Spart...
Tel: 608 454 269
Kunratický les
Praha 4, 140 00
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: