Originální mix udržitelné módy, českých a slovenských značek, designu a skvělé atmosféry.
– výběrové secondhandy
– lokální značky s udržitelným přesahem
– Designers Zone & Reuse Zone & Beauty Zone & Tetování
– DJs, skvělé jídlo a pití
LAVRS market je největší a jediný pop-up výběrových secondhandů v Česku.
Stojí na myšlence, že móda může být zodpovědná, a přitom zábavná a stylová. Na jednom místě propojujeme výběrové secondhandy, české a slovenské značky s udržitelným přesahem, designéry, kteří pracují s recyklovanými a deadstock materiály, a značky, které tvoří s respektem k planetě a lidem.
Součástí každé edice je Designers Zone, Beauty Zone, Reuse Zone, profesionální hlídání pro děti, DJs, skvělé jídlo a pití – a především atmosféra, která inspiruje k pozitivní změně. Každý kousek má svůj příběh. A vy se můžete stát jeho součástí.
Také by tě mohlo zajímat:
Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.
Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.






