Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
12
listopadu

Kluziště Kulaťák

Kluziště Kulaťák

zpět na výpis akcí

Bruslení pro veřejnost v Dejvicích.

Začátek:12. 11. 25
Konec:28. 02. 26
Cena:120 Kč
Čas:09:00 - 20:00
Kategorie: sport|lední sporty

Otevírací doba
Bruslení pro veřejnost: Po - Pá  13:00-20:00 hod, So - Ne 9:00 - 20:00

Bruslení pro školy a školky: Po - Pá: 9:00 - 13:00

Soukromé rezervace: Po - Ne 20:00 - 22:00. 

Vstupné
Celodenní vstupné:120Kč/dospělý, 80Kč/dítě 

Půjčovna bruslí
Otevřeno v provozním čase kluziště od 9:00 do 21:00 hod. Lze zapůjčit brusle pro děti a dospělé, kačenky pro děti, helmy a hrazdičky.  Na půjčovně lze zapůjčit klíče od úschovných boxů.

Občerstvení
Široká nabídka teplých a studených nápojů. Pro zahřátí dobře poslouží svařák, punč, čaj a nebo čerstvě pražená káva. Nebude samozřejmě chybět čepované pivo, párek v rohlíku a donuty pro děti. 

Kluziště Kulaťák
Tel:
Jugoslávských partyzánů 1580/3
Praha 6, 16000
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Světelné parky se už brzy rozsvítí na různých místech po Praze – v Letňanech, v zoo, ve Žlutých lázních a na dalších místech.

Doporučujeme vyzkoušet: