Soutěže v požárním útoku se utká kromě SDH Praha-Žižkov také několik dalších pražských, ale i mimopražských hasičských týmů.
Přijďte fandit na Viktorku a užít si s námi hezkou žižkovskou neděli!
Zveme Vás na první ročník hasičské soutěže O kalich starosty Prahy 3. Akce se koná přímo na stadionu po fotbalovém zápase Žižkov-Varnsdorf .
Soutěžit se bude v požárním útoku – utká se tu kromě SDH Praha-Žižkov také několik dalších pražských, ale i mimopražských hasičských týmů.
Součástí celého dne bude představení projektu Fuck Cancer a možnost zapsat se do registru dárců kostní dřeně. Můžete se tak nejen pobavit, ale podpořit mimořádně dobrou věc.
V parku Radost se děti budou moci vyřádit na skákacím hradu a dalších připravených atrakcích.
Občerstvení i pitný režim pro děti i dospělé je samozřejmostí.
Od 13 h je vstup na stadion ZDARMA.
Také by tě mohlo zajímat:
Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.
Kam v Praze do sauny? Sauna vás nejen zahřeje, ale zlepší i váš krevní oběh, postará se o detoxikaci organismu a získáte díky ní větší imunitu. A to se může hodit!






