Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
07
října

Hong Kong Bakery & Street Food Festival

SILQ Restaurant

zpět na výpis akcí
 

Připravte se na úžasný street food kulinářský výlet do Jižní Číny a nakupte si v tradiční hongkongské pekárně.

Datum:07. 10. 23
Čas:09:00 - 22:00
Kategorie: gastro|restaurace, festivaly

Jsme nadšeni, že vás můžeme pozvat do Hongkongu. Kosmopolitního města, kde se mísí kultury Východu a Západu. V překladu z čínštiny znamená Hongkong „Voňavý přístav“. Připravte se na úžasný kulinářský výlet do Jižní Číny a nakupte si v tradiční hongkongské pekárně a ochutnejte náš výběr toho nejlepšího pečiva a sladkostí, které najdete v malých obchodech po celém Hongkongu. Těšit se můžete na BBQ housky Char Siu, tradiční Mooncakes, kokosovou rolku anebo Pastel De Nata, který do Hong Kongu a nedalekého Macaa přivezli Portugalci. Výrobky z hongkongské pekárny si můžete koupit s sebou nebo si je vychutnat na místě. A protože se jedná o pilotní projekt, vezměte prosím na vědomí, že jsme připravili omezené množství každého druhu, takže kdo dřív přijde, ten dřív… však to znáte.

A navíc celý den budeme pro vás v restauraci SILQ připravovat speciální hongkongské menu. Bude na vás čekat celá řada parádních specialit z Hongkongu a okolí. Tak například Crab Rangoon, Gua Bao, Yug Sung, Chow Mein nudle, Chow Fun hovězí a nebo Shaokao, grilované špízy na dřevěném uhlí. A mnoho dalšího.

Přijďte si užít báječný podzimní den v Hongkongu. Těšit se můžete i na malý pop-up obchod s vonnými tyčinkami z Japonska. Pro místa k sezení si udělejte rezervaci na www.silq.cz

SILQ Restaurant
Tel: 224 174 224
Evropská 17
Praha 6, 16000
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Sauny u řeky, v Národním divadle, v obchodním centru, v kasárnách i mimo centrum. Tady je výběr těch nejlepších a nejzajímavějších saunovacích míst po celé Praze, abyste se nemuseli potit při jejich hledání na webu.

Doporučujeme vyzkoušet: