Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
16
září

Den otevřených dveří 2023

Švandovo divadlo na Smíchově

zpět na výpis akcí
 

Již tradičně pořádáme Den otevřených dveří, se kterým se letos opět připojíme k sérii sousedských slavností Zažít město jinak.

Datum:16. 09. 23
Cena:Zdarma
Čas:10:00 - 19:00
Kategorie: kultura|divadla, ostatní

Chodíte rádi k nám do divadla? Provedeme vás Švandovým divadlem a seznámíme vás s jeho 142 letou historií a se všemi funkcemi, které přispívají k tomu, abyste se k nám mohli vracet. Diváci budou objevovat ty známé ale i ty nenavštěvované prostory Švandova divadla za doprovodu hereček a herců, které znají ze svých oblíbených inscenací, a dalších zaměstnanců divadla, s nimiž se návštěvníci běžně nepotkávají. 

Ve Velkém sále jsme si pro vás připravili ukázku z představení souboru Švandova divadla Kabaret Winton a ve Studiu se vám  představí hostující studentský soubor Ductus Deferens.

Dne 16. 9. se slavnostně otevře také nový prostor spojený se Švandovým divadlem – Tvůrčí dům Elišky Peškové!

Přijďte nahlédnout do nově zrekonstruovaných míst domu č. 7 v ulici Elišky Peškové, kde se od nové sezóny budete moci potkávat se studentskými a amatérskými divadelními, hudebními či výtvarnými spolky. Toto nově vzniklé  smíchovské komunitní centrum nabídne k pronájmu sdílené dílny, hudební zkušebnu či vnitřní i venkovní prostor pro neformální setkávání a občerstvení návštěvníků. Slavnostní otevření Tvůrčího domu Elišky Peškové zahájí členové Dětského divadelního souboru Švandova divadla ukázkou ze svého představení.

_____________________________________________________________________________________ 

Prohlídky Švandova divadla (11:00 - 17:00 začátek v každou celou hodinu) budou pro veřejnost bez nutnosti rezervace.

Připravené jsou pro vás malé soutěže během jednotlivých prohlídek, v rámci kterých budete moci získat některý z našich divadelních reklamních předmětů nebo vstupenky na naše představení. A také kvízy, za jejichž správné vyplnění vás na divadelním stánku čeká drobná odměna. 

A samozřejmě nebudou chybět SLEVY NA VSTUPENKY na inscenace souboru ŠD v září a říjnu! (Tato akce platí pouze dne 16. 9. při koupi v pokladně divadla). 

Pokladna bude otevřena od 10.00 do 19.00. 

V divadelním stánku se na vás budou těšit naše usměvavé kolegyně z obchodního oddělení a rády vám, kromě rady, na které představení zajít, nabídnou také divadelní ponožky, hrnky, plakáty a mnoho dalšího.

Švandovo divadlo na ...
Tel: 257318666
Štefánikova 57
Praha 5, 15000
Navigovat
MHD

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: