Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
09
září

Mami, tati, dějou se věci 2023

Městská knihovna v Praze

zpět na výpis akcí
 

Festivalu nabídne divadelní představení, čtení poutavých příběhů, tvořivé dílny pro nejmenší i malý bazar školních potřeb, deskových her a hraček.

Datum:09. 09. 23
Cena:Zdarma
Čas:10:00 - 18:00
Kategorie: pro děti|Hry, Zábava, Kreativita

Program:

  • 10.00 – 14.00 – Deskohrátky pro nejmenší. Člobrdo, domino a pexeso už jsou nuda? Naučíme vás současné moderní hry pro děti, které baví i rodiče.

  • 14.00 – František z kompostu. Na konci zahrady v hromadě kompostu má svůj domov malá žížalka František. Na rozdíl od všech užitečných tvorů v zahradě se cítí bezvýznamně a osaměle. Čím bude, až vyroste? Co asi žížaly dovedou a k čemu jsou na světě? Literární a výtvarná dílna pro předškolní děti nad knihou Simony Čechové.

  • 15.00 Dášeňka. Divadlo Říše loutek. Divadelní představení pro děti od tří let.Každý si přeje mít pejska… a pejsek si přeje mít lidi! A tak je jasné, že když se v domácnosti objeví Dášeňka, malinké štěňátko foxteriéra, je to veliká radost. Ale také starost! Musí se naučit chodit a jíst a sedět a štěkat a kousat a… no zkrátka vše pro to, aby byla správným a spořádaným pejskem. Příběh o Dášeňce jistě není třeba představovat. V této adaptaci klasického příběhu se diváci setkávají s Dášeňkou, sledují její první krůčky, všechny zapeklité fáze života štěněte i psího adolescenta, až po okamžik, kdy už je Dášeňka dost velká na to, aby se vydala do svého nového domova. Dramatizace, texty písní, režie: Jakub Hojka. Hudba: Vojtěch Frank. Výprava: Tomáš Běhal. Délka představení: 40 minut.

  • 16.00 – Psí dílna. Přijďte si vyrobit originální jednoduchou masku.

  • 10.00 – 17.00 – Výměna školních potřeb, deskových her a hraček. Máte doma studenta, který už vyrostl ze školní aktovky? Rádi byste si obměnili sortiment deskových her na poličce? V tom případě je tu pro vás a vaše děti výměna školních potřeb a společenských her a hraček.

Městská knihovna v P...
Tel: 222 113 555
Mariánské náměstí
Praha 1, 11572
Navigovat
MHD

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Přinášíme vám tipy na 13 dalších míst v Praze a okolí, kam se můžete společně vypravit za okřídlenými, ozubenými, čtyřnohými nebo třeba chlupatými tvory.

Doporučujeme vyzkoušet: