Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
 

Široká okna, rozdělené kanceláře, v krajních z nich je zima a v prostředních horko.

Datum:20. 04. 23
Cena:Zdarma
Čas:19:00 - 21:00
Kategorie: poznání|ostatní

Nebo naopak obrovské openspace prostory, které už zastarávají a neodpovídají potřebám svých uživatelů. Jak přizpůsobit kancelářské budovy měnícím se požadavkům na způsoby práce? Jak takové budovy zrekonstruovat udržitelně a které technologie mohou organizacím nejvíce pomoci šetřit náklady i životní prostředí? A proč není dobré přestavovat byty v centrech měst na kanceláře? Druhá přednáška z cyklu Rethink Architecture o udržitelných rekonstrukcích budov se zaměří na kancelářské budovy. Přijďte se s námi pobavit o tom, jak můžeme udržitelně měnit zastaralé kanceláře v moderní.

Akci pořádá Rethink Architecture Institute ve spolupráci s Centrem architektury a městského plánování. Akce se koná pod záštitou České komory architektů a byla podpořena Nadací české architektury.

Vystoupí:

→ Liisa Tuohimaa, AW2 ARCHITECTS (v angličtině)

→ Jana Vlková, Colliers International - Rekonstrukce kanceláří a změna pracovních zvyklostí

→ Marek Tichý, TaK Architects - Elektrické podniky v Bubenské

→ Benedikt Markel, IXA - Rekonstrukce IPR

 

• Sezení není číslované. Pokud divák s platnou vstupenkou neobsadí své místo nejpozději 5 minut před stanoveným začátkem akce, jeho právo na dané místo bude přenecháno návštěvníkům bez rezervace.

• Akce bude streamována na webu praha.camp a FB.

• Akce je tlumočena do českého znakového jazyka.

CAMP – Centrum archi...
Tel: 770 141 547
Vyšehradská 51
Praha 2, 128 00
Navigovat
MHD

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: