Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
25
srpna

EtnoFest na Jiřáku

Jiřího z Poděbrad

zpět na výpis akcí
 
Tip

Chcete procestovat takřka celou zeměkouli a přitom neopustit Prahu? Přijďte prožít dovolenou na Náměstí Jiřího z Poděbrad na Praze 3!

Začátek:25. 08. 22
Konec:26. 08. 22
Cena:Zdarma
Čas:10:00 - 21:00
Kategorie: gastro|festivaly

Na festivalu hudby, tance, gastronomie a řemesel - EtnoFest na Jiřáku - na vás čekají exotické pokrmy i nápoje z Afriky, Asie i Latinské Ameriky, vaši pozornost upoutají též cizokrajné šperky a talismany, tradiční oblečení nebo neznámé voňavé ovoce a koření. Na programu jsou také koncerty, taneční vystoupení a workshopy na vlnách kubánské salsy, dominikánské bachaty, afro-brazilské samby a indických rág.

Čtvrteční večer vás navíc čeká pravá balfolková tancovačka, na páteční večer se chystá tančírna salsy s živou hudbou. To vše ve čtvrtek 25. 8. a v pátek 26. 8. od 10:00 do 21:00. Vstup je zdarma a program je vhodný i pro děti!

Jiřího z Poděbrad
Tel:
Náměstí Jiřího z Poděbrad
Praha 2
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: