Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
07
července

Ghost Dog - Cesta samuraje - filmová premiéra

Aerofilms

zpět na výpis akcí
 
Tip

Nelítostný k protivníkovi, laskavý k dětem a zvířatům.

Začátek:07. 07. 22
Konec:10. 07. 22
Čas:20:00 - 20:00
Kategorie: kultura|kina

Ghost Dog (Forest Whitaker) je nájemný vrah řídící se kodexem japonských samurajů. Svůj ledový klid ztratí v okamžiku, kdy mu mafiáni jako varování zahubí jeho milované holuby. A to nelze nechat bez pomsty... Král nezávislého filmu Jim Jarmusch pojal žánr gangsterky po svém a na konci 90. let přišel s dnes už kultovním snímkem, svěže kombinujícím východní filozofii, mafii a hip hopový soundtrack od RZA, člena legendárního Wu-Tang Clanu. Zenový ale zároveň zábavný film z podsvětí velkoměsta.

Snímek, který představil Jima Jarmusche, nekorunovaného krále nezávislého filmu, i mainstreamovému publiku, uvede do kin ve 4k remasterované verzi distribuční společnost Aerofilms 7. července. A to dvacet tři let poté, co jej spatřili první diváci na Filmovém festivalu v Cannes.

Aerofilms
Tel: 224947566
Biskupcova 31
Praha 3, 180 00
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: