Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
08
června

Kávové drinky v Le Palais

Le Palais Art Hotel

zpět na výpis akcí
 

Stavte se třeba na klasické Espresso Martini, ikonický kávový koktejl, který vznikl v 80. letech v Londýně.

Začátek:08. 06. 22
Konec:31. 08. 22
Čas:00:00 - 00:00
Kategorie: gastro|kavárny

Le Palais Art Hotel Prague v klidné části Vinohrad sálá atmosférou konce devatenáctého století, kdy Evropa žila uhrančivým a bohatým stylem Belle Époque. Elegantní, ale přesto stále uvolněnou atmosféru doplňují ve všech částech hotelu umělecká díla, své umění návštěvníkům Le Palais předvádí i tým profesionálů ve fine dining restauraci Artista. Na menu nově přibydou vynikající L’OR kávové drinky, které se stanou lákavým zpestřením horkých odpolední i příjemných večerů. Stylové osvěžení si lze vychutnat i na terase s překrásným výhledem na Prahu.

Restaurace Artista je ideálním místem pro milovníky kvalitní gastronomie. Nabízí inovativní a nekonvenční českou i zahraniční kuchyni. Gastro tým Le Palais Art Hotelu Prague klade důraz na použití pouze těch nejlepších surovin. Nejinak tomu je i s kávou, hoteloví baristé nabídnou návštěvníkům po skvělém obědu či večeři šálek lahodné, prémiové kávy L’OR Professional.

Odpoledne i večery si lze nyní zpříjemnit novinkou v menu restaurace a lobby baru, L’OR kávovými drinky. Stavte se na klasické Espresso Martini, ikonický kávový koktejl, který vznikl v 80. letech v Londýně. Stylový drink z tradiční bondovské sklenky si vychutnejte v krásném lobby baru nebo na terase restaurace s dechberoucím výhledem. Při horkém odpoledni si pohled na Prahu užijte s osvěžující BIO Café Lemonade. Ledový drink ze silného espressa se záplavou citrónů vás na sluníčku nenechá usnout. 

Le Palais Art Hotel
Tel: +420 234 634 111
U Zvonařky 1
Praha 2, 120 00
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: