Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
09
května

Dobropečení s vítězkou MasterChefa

Červený Jelen

zpět na výpis akcí
 

V oblíbené pražské restauraci Červený jelen pokračují v konání dobrých skutků. Ochutnejte letní dezert Nebesky od Besky a pomozte dobré věci.

Začátek:09. 05. 22
Konec:22. 05. 22
Čas:12:00 - 23:00
Kategorie: gastro|restaurace

V oblíbené pražské restauraci Červený jelen pokračují v konání dobrých skutků. Ke zdejšímu týmu se coby „dobroexternista“ připojila další známá osobnost – po Evě Samkové či Benu Cristovaovi je to  Veronika Dinišová alias Besky. 

Vítězka 5. řady soutěže MasterChef Česko společně s Klárkou Řezníčkovou, pastry chefkou Červeného jelena, vytvořila skvělý letní dezert Nebesky od Besky. Koule s peříčkem z bílé čokolády ukrývající mangový mousse a maracujový střed, v základu s Malibu a kokosem…. 

Neodolatelná delikatesa je v Červeném jelenovi v prodeji od 9. 5. po limitovanou dobu. Výtěžek půjde na konto nadace ADRA, kterou Besky podporuje.

Červený Jelen
Tel: 735 123 647
Hybernská 1034/5
Praha 1, 110 00
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Přinášíme vám tipy na 13 dalších míst v Praze a okolí, kam se můžete společně vypravit za okřídlenými, ozubenými, čtyřnohými nebo třeba chlupatými tvory.

Doporučujeme vyzkoušet: