Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
09
dubna

MINT Market JARO

Holešovická tržnice

zpět na výpis akcí
 

Více než devadesát tvůrců a designérů z celé České republiky představí svou tvorbu v areálu Pražské tržnice v rámci prvního letošního MINT Marketu. 

Datum:09. 04. 22
Cena:Zdarma
Čas:09:00 - 17:00
Kategorie: lifestyle|Nakupování, Beauty, Móda

MINT Market je trh se svěží módou, šperky, designem a delikatesami! Tak přijďte ochutnat!

Těšte se na pestrou nabídku s láskou šitých kabelek, ručně vyráběných šperků, bio kosmetiku, originální papírenské zboží a mnoho dalšího. Na čerstvém vzduchu a u hlavní brány Pražské tržnice budete moci podpořit malé české značky a kreativce, kteří to potřebují teď víc než kdy dřív. 

MINT je parta lidí, kteří pro vás dělají eventy již přes jedenáct let. Organizujeme trhy napříč celou republikou, nyní už v patnácti městech a další stále přibývají. Pod názvem MINT najdete především záruku příjemné atmosféry, kterou jsou naše akce pověstné.

Holešovická tržnice
Tel: 220 800 592
Bubenské nábřeží 306/13
Praha 7, 170 04
Navigovat
MHD

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Sauny u řeky, v Národním divadle, v obchodním centru, v kasárnách i mimo centrum. Tady je výběr těch nejlepších a nejzajímavějších saunovacích míst po celé Praze, abyste se nemuseli potit při jejich hledání na webu.

Doporučujeme vyzkoušet: