Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
27
listopadu

SHABU SHABU - japonský hot pot brunch

Teplá kačka bistro@shop

zpět na výpis akcí
 
 

Nezkusili jste Shabu shabu? Je čas to napravit! O co jde? Ve zkratce: šéfkuchař Vy – speciální kotlík – vývary – plody moře – masová carpaccia - párty

Datum:27. 11. 21
Čas:11:00 - 22:00
Kategorie: gastro|gastro prodejny, restaurace

Děkujeme, že provádíte rezervaci předem. Potřebujeme pro vás vše perfektně nachystat.

Další možnost pro každého, kdo ještě nestihl dorazit na gastro zážitek Shabu-shabu i pro všechny příznivce japonského tradičního hodování, se blíží.

Shabu-shabu jsme opět zasvětili celou sobotu 27. 11.

Co je shabu-shabu?

Jde o polévkový hot pot, ve kterém se připravuje najednou několik porcí tradiční japonské polévky přímo před vámi na stole.

Svou porci si každý host složí podle vlastních chutí z připravených a naservírovaných komponentů. Zvolí si množství, dochucení i teplotu.

Nabízíme vývar masový i vegetariánský, pikantní i jemnější.

Jak hot pot ovládat? Je to snadné. Vše vás naučíme, zasvětíme do tipů a poradíme, s čím bude třeba, abyste si hostinu užili přesně podle vaší nálady.

Přijďte si s nejbližšími užít nevšední gastronomický zážitek, společné stolování, chutě japonských dálek i příjemnou atmosféru našeho bistra.

Těšíme se.

bistro Teplá kačka
Tel: 773 532 674
Šternberkova 766/19
Praha 7, Holešovice, 17000
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: