Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
18
listopadu

Live music: Fireside sessions by Alex & Martin

Manifesto Florenc – UZAVŘENO

zpět na výpis akcí
 

Přijďte si užít jedinečné živé vystoupení česko-kanadského dua Alexe & Martina u ohýnku na Florenci!

Datum:18. 11. 21
Čas:18:30 - 20:00
Kategorie: kultura|koncerty, hudba zábava| gastro|

Podzimním večerem zazní unikátní folkové rytmy a zpěv kytaristy Alexe Montyra a houslisty Martina Sedláka. Chybět nebudou ani písně autorské.

Dva kluci, co se náhodou potkali v Praze na undergroundové jam-session. Z prvních písní vznikla nejen krásná atmosféra jednoho večera, ale i přátelství a dlouholetá spolupráce. Jsou ovlivněni několika hudebními styly od dvacátých let až po současnost. Každý je z jiného žánrového těsta. Tím pádem jejich interpretace hudebních legend, zní tak trošku jinak než pouze jako kytarovo-houslové folkové cover-duo od vedle. Posuďte sami!

U skvělého vystoupení si můžete dopřát teplé jídlo a ochutnat některé z našich horkých koktejlů jako je Mandarine Gin Toddy, Blackcurrant Punch, Hruškový Shrub či Manifesto svařák, které vás zahřejí od hlavy až k patě. 

Nalaďte se: youtu.be/RTniQESuLno

Manifesto Florenc – ...
Tel:
Na Florenci
Praha 1, 110 00
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: