Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
14
října

Signal Festival 2021

SIGNAL Festival

zpět na výpis akcí
 
Tip

Těšit se můžete na celkem 15 děl – videomappingy, projekce i dechberoucí instalace – od českých i zahraničních umělců.

Začátek:14. 10. 21
Konec:17. 10. 21
Čas:18:00 - 23:59
Kategorie: kultura| vizuální umění zábava|zábava - ostatní,

Hlavním tématem letošního ročníku je Plan C věnující se ekologii, soužití člověka s planetou, ale i tomu, jak dělat festival v jedné z největších společenských krizí za poslední dekády. Pandemie zákeřné nemoci COVID-19 zasáhla celý svět. Museli jsme reagovat, hledat nová řešení. Dívat se za roh a zkoušet nové postupy. Mnohé jsme se cestou ale naučili a připomněli jsme si základní neměnné hodnoty. Abychom byli odolní, musíme pečovat o sebe samé, o svá přátelství, své rodiny, společnost, kulturu a krajinu. Zdravější prostředí a psychická pohoda pomohou našemu fyzickému zdraví. Potřebujeme nový plán. Ohleduplný, šetrný, udržitelný pro naši planetu, společnost a životní prostředí. Plán, který dokáže vybrat zatáčky nepříznivých okolností a umí se přizpůsobit. Proto přicházíme s Plan C.

Mapa po Praze

Tato akce má více míst konání po Praze

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: