Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
12
září

Wannado Festival 2020

Hamr sport Braník

zpět na výpis akcí
 

Desátý ročník největšího rodinného sportovního festivalu v České republice. Jedinečná přehlídka sportovních aktivit z Prahy i okolí.

Datum:12. 09. 20
Cena:Zdarma
Čas:10:00 - 17:00
Kategorie: sport|ostatní, pro děti| Sport, Kurzy

Desátý ročník největšího rodinného sportovního festivalu v České republice je tady!

Nenechte si ujít jedinečnou přehlídku sportovních aktivit z Prahy i okolí a objevte lákadla aktivního světa Wannado. Překážková nafukovací dráha Ninja Race, laserová biatlonová střelnice ani zóna Wannado odrážedel pro nejmenší sportovce nebudou chybět. Během dne na Vás čeká nejen pořádná dávka pohybu, ale také setkání se známými sportovci, autogramiády, exhibice a soutěže o hodnotné dárky.

Celodenním programem akce Vás provedou moderátoři z hlavního pódia spolu s oblíbenými postavičkami ze světa Wannado - Bernilem, Keryanem, Meerfun a Nailou. Tak jaký sport si vybereš ty?

Hamr sport Braník
Tel: 244462467
Vltavanů 1542
Praha 4, 147 00
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: