Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
20
srpna

Jedééém! Prázdninové setkání s kvalitními knížkami

Městská knihovna v Praze

zpět na výpis akcí
 

Jedééém! Předškolním dětem vypráví ilustrátorka Marie Urbánková.

Datum:20. 08. 20
Cena:Zdarma
Čas:10:00 - 12:00
Kategorie: poznání|knihy, pro děti| Zábava

Malá moucha, cestovatelka Elka, vyfotila zajímavé dopravní prostředky a sama se na každém obrázku někde skrývá. Přijďte ji hledat a vytvářet své vlastní cesty s ilustrátorkou knihy Marií Urbánkovou (ilustrátorka, animátorka, studuje v ateliéru filmové a televizní grafiky na VŠUP v Praze). Interaktivní obrázková kniha s odklápěcími okénky je určena dětem od tří let, autorkou krátkých básniček je E. Stará.

Čtete s dětmi? Rádi společně tvoříte? Zajímá vás současná kvalitní literatura pro děti? Pak je tahle pozvánka přímo pro vás! Zveme vás na prázdninové setkání s kvalitními knížkami od českých autorů. Přijďte si číst, povídat a malovat s autory a ilustrátory knih z nejnovějšího ročníku katalogu Nejlepší knihy dětem. Literární festival pro děti Mami, tati, dějou se věci! se koná ve čtvrtky 20. a 27. srpna na Mariánské náměstí. V případě nepřízně počasí se přesuneme do Ústřední knihovny.

Městská knihovna v P...
Tel: 222 113 555
Mariánské náměstí
Praha 1, 11572
Navigovat
MHD

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: