Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
28
července

Můj Havel

Kino Pilotů

zpět na výpis akcí
 

3 uznávaní spisovatelé si pro vás připravili krátké čtení z díla Václava Havla před promítáním nového filmu Slávka Horáka HAVEL.

Datum:28. 07. 20
Cena:130 Kč
Čas:21:00 - 23:00
Kategorie: kultura|kina

3 uznávaní spisovatelé si pro vás připravili krátké čtení z díla Václava Havla před promítáním nového filmu Slávka Horáka HAVEL (ENGLISH FRIENDLY). Můžeme se těšit na autory:
23. 7. Martin E. Kyšperský
27. 7. Tim Postovit
28. 7. Kateřina Tučková

Martin E. Kyšperský
Hudebník, spisovatel a herec. Frontman kapely Květy, ale také herec ve filmech Jana Hřebejka a Jana Prušinovského.

Tim Postovit
Tento mladý autor se narodil v ukrajinském Kyjevě, ale nyní žije v Praze.
Je básníkem, překladatelem, přeborníkem ve slam poetry a pořadatelem literárních akcí.

Kateřina Tučková
Vystudovala historii umění a český jazyk a literaturu. Napsala několik veleúspěšných románů: Vyhnání Gerty Schnirch, Žítkovské bohyně, Fabrika. Dále je autorem divadelní hry Vitka.

Celovečerní film Havel přináší příběh jedné z nejvýraznějších osob naší historie Václava Havla z jeho disidentských dob, kdy ještě nebyl slavnou osobností. „Portrét státníka nečekejte,“ slibuje režisér Slávek Horák. Film se soustředí na Havlův bouřlivý osobní život, kterému dominuje boj za pravdu a správnou věc, pronásledování, věznění a také milostné vztahy, vlastní pochyby a humor. V centru všeho je pak neobvyklý a o to silnější vztah s manželkou Olgou.

Kino Pilotů
Tel: 720 030 151
Donská 19
Praha 10, 10100
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: