Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
23
července

DIM SUM night v TamarindTree

TamarindTree

zpět na výpis akcí
 

Ve čtvrtek budeme mít připravenou nálož knedlíčků DIM SUM, naše bůčkové nebíčko, kynuté knedlíčky bao ve třech variacích a mnoho dalšího.

Datum:23. 07. 20
Čas:18:00 - 22:00
Kategorie: gastro|občerstvení, restaurace

Budeme mít jako vždy připravenou nálož knedlíčků DIM SUM, naše bůčkové nebíčko, kynuté knedlíčky bao ve třech variacích, kachní spring rolls s domácí sweet chilli a další specialitky, o kterých Vás budeme informovat v diskuzi pod událostí.

K pití budou připravené fermentované tibi limči s fíky a hroznovým vínem, tamarindová limonáda se zázvorem, cider Tátův sad, pivečko od Rodinný pivovar "U Vacků" - a po jídle i káva od Candycane coffee. A nebojte, ani vinaři nezůstanou na suchu, přesedlali jsme na podzim na Vinselekt Michlovský a tak si u nás můžete vychutnat červené Rulandské modré nebo bílé Ryzlink rýnský.

TamarindTree
Tel:
Vyšehradská 43
Praha 2, 12000
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Přinášíme vám tipy na 13 dalších míst v Praze a okolí, kam se můžete společně vypravit za okřídlenými, ozubenými, čtyřnohými nebo třeba chlupatými tvory.

Doporučujeme vyzkoušet: