Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
04
července

Runway Park 2020

Letiště Václava Havla

zpět na výpis akcí
 

Užijte si nezapomenutelné prázdniny v unikátním rodinném parku přímo na letištní dráze Letiště Václava Havla.

Začátek:04. 07. 20
Konec:23. 08. 20
Cena:od 120 Kč
Čas:10:00 - 18:00
Kategorie: zábava|zábava - ostatní, poznání| ostatní

Užijte si nezapomenutelné prázdniny v unikátním rodinném parku. 
Jen toto léto vás čeká plno zábavy a zážitků v místech, kam se běžně nepodíváte - na bývalé dráze 22.

➤    Unikátní areál přímo na bývalé dráze
➤    Speciální letištní technika
➤    Letadla na dosah
➤    Atrakce a pestrá nabídka občerstvení
➤    Bohatý doprovodný program pro celou rodinu
➤    Jedinečná událost, která se nebude opakovat


14. 8. - 16. 8. VÍKEND NEJEN S RYTÍŘI NEBES


Sedmý prázdninový víkend se tentokrát ponese v duchu letectví a připomínky významného 75. výročí příletu československých letců RAF po 2. světové válce do Prahy.

Návštěvníci se mohou na Letišti Václava Havla Praha těšit na věrnou kopii bojového letounu Supermarine Spitfire, vojenské stany britského Královského letectva, dobové uniformy i ukázku předmětů používaných válečnými piloty. Vojenské zájmové spolky si také připravily přednášku nejen o ikonickém Spitfiru a o životě letců, ale zejména ukázku letecké přípravy bombardérů a stíhačů RAF. Ve spolupráci s Planes.cz připravilo Letiště Praha fanouškům letadel na sobotu a neděli workshop o tzv. plane spottingu. Návštěvníci Runway Parku tak mají jedinečnou příležitost popovídat si o tomto speciálním zájmu a dozvědět se, jak rozeznat typy letadel či jak správně letadla fotografovat.  
 
Letiště Praha si také ve spolupráci s Aviatickým sdružením Bohemia hrdě připomene již 75. výročí příletu československých letců RAF, které se odehrávalo postupně právě od 13. srpna 1945 na tehdejším ruzyňském letišti. Při příležitosti konající se vzpomínkové akce v prostorách historického terminálu Letiště Praha očekává, že by mohli návštěvníci Runway Parku kolem sobotního poledne zahlédnout i průlet stíhacích letounů JAS-39 Gripen. V sobotu odpoledne by se pak přímo v Runway Parku měla objevit zajímavá letadla, například DHC-2 Beaver, M1D Sokol nebo Zlín 143. Změny program jsou z organizačních důvodů vyhrazeny. Dále se mohou příchozí těšit opět na Evropskou vesmírnou agenturu či na zábavní program od ŠKODA AUTO. 

Letiště Václava Havla
Tel: 220 111 888
K Letišti 6/1019
Praha 6, 160 08
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: