Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Leo Express

Praha 1, Wilsonova 8, 110 00

zpět na výpis
Tip
Leo Express

Soukromá multimodální dopravní skupina, která v roce 2012 zahájila svou činnost novými vlaky na páteřních linkách v ČR a SR.

Telefon:+420 220 311 700
Kategorie: zábava|zábava - ostatní

Provozuje také rozsáhlou síť autobusových a minibusových linek v České republice, Polsku, Německu, Rakousku, Slovensku, na Ukrajině a v Maďarsku. V srpnu 2017 převzal Leo Express vybranou část aktiv německé společnosti Locomore a obnovil její provoz na trase Berlín – Stuttgart spolu se společností FlixBus. Leo Express je první český dopravce, který začal provozovat železniční spoj mimo území České republiky a Slovenska. V roce 2018 spustil novou open-access železniční trasu Praha – Krakow.

Zajišťuje také door2door aktivity jako je odvoz domů na vybrané adresy v Ostravě a ve Zlínském kraji. V roce 2016 společnost oznámila nákup nových vlaků od největšího světového výrobce CRRC.  V roce 2017 společnost založila peer-to-peer casharingovou společnost SmileCar. Zakladatelem společnosti je Leoš Novotný, CEO je Peter Köhler. Více o Leo Express na www.leoexpress.com.

Jízdní řády najdete ZDE.

Wilsonova 8
Praha 1, 110 00
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: