Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
Buďte ohleduplní & info o akcích v Praze

Pozvánky zde na webu můžou být neaktuální, snažíme se je upravit. Než vyrazíte na akci, ověřte si aktuální informace u pořadatele. A respektujte prosím všechna hygienická opatření.

[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Yes Club

Praha 2, Škrétova 1, 12000

zpět na výpis
Tip
 
Yes Club

Otevřeno 7 dní v týdnu, ozvučeno prvotřídním aparátem Funktion One, 3D mapping projekce, kvalitní live acts & DJs z celého světa!

Telefon:776403333
Kategorie: zábava|party a kluby, elektroswing

Nový metropolitní klub Yes! nastartoval 1. dubna 2011 novou epochu pražského nočního života. Klub, který již při své tvorbě byl koncipován jako exkluzivní místo hudební zábavy, nabízí každý večer, bez ohledu na den v týdnu, špičkové hudební umělce z mezinárodní elektronické scény. Nejen z tohoto důvodu očekáváme jeho rychlé zasazení na post nejžhavějšího klubu v Praze, k čemuž by měl napomoci vysoce kvalitní světelný park, zvukový systém Funktion one, moderní vizuální technologie (3D mapping), pozoruhodné interiéry a v neposlední řadě profesionální barmani, kteří pro Vás připraví kterýkoli nápoj ze širokého výběru koktejlů, vín a speciálních rumů za nejlepší ceny v centru Prahy.

Yes Club se nachází v samotném srdci Prahy, kousek od stanic metra I.P. Pavlova a Náměstí Míru v suterénu historické budovy „Palác Deminka“. Disponuje dostatečnou kapacitou v prostoru větším než 500 m2. Objekt je rozdělen do 3 částí: přízemí, koktejlový salonek a mezipatra s několika VIP sekcemi pro důvěrné přátele našeho klubu, kterými se můžete stát i Vy! Od 21 hod do 23 hod je Yes Club skvělým místem pro příjemný drink v útulné atmosféře, poté až do ranních hodin, se Yes Club promění v perfektní místo na nezapomenutelnou a díky svému inovativnímu konceptu velmi netradiční party.

V Yes Clubu je každý z Vás vítán! Můžeme Vám zaručit, že se u nás budete cítit jako doma!

Škrétova 1
Praha 2, 12000
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Teď je ta nejvhodnější doba naordinovat si domácí lockdown s komínkem knih, které jste si už dlouho chtěli přečíst... Mrkněte na našich osm knižních tipů.

Doporučujeme vyzkoušet: