Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Lumia Gallery

Praha, Celetná 15, 11000

zpět na výpis
Tip
Lumia Gallery

LUMIA je imaginárním příběhem světla a průvodcem vaší fantazie. Vnímání světa, jak jste zvyklí, ale zanechejte před dveřmi.

Telefon:702 092 817
Kategorie: kultura|galerie, vizuální uměnízábava|pro děti|Kultura, Zábava

Interaktivní videoprojekce. Zrcadlový labyrint. Videomaping. 3D projekce. Kaleidoskopické kino. LED maping.

Až za vámi v druhém patře historické budovy v Celetné 15 zaklapne klika, ocitnete se v prostoru, který vaše vjemy lehce zpochybní.

Vydejte se s námi labyrintem světelných instalací a buďte součásti moderního audiovizuálního umění. Přijďte si hrát se světlem!

Na této výstavě uvidíte současná umělecká díla vytvořená pomocí nejmodernější zobrazovací techniky. Uvidíte a především zažijete! Technologie jako jsou 3D projekce, videomapping, LED mapping nebo interaktivní videoprojekce dokážou diváka naprosto vtáhnout do samotného díla a dát mu možnost ovlivňovat jeho podobu pouhou svou přítomností.

OTEVÍRACÍ DOBA

NE - ČT 10 - 20 HOD.

PÁ - SO 10 - 21 HOD.

Výstava je vhodná pro širokou veřejnost, dospělé i dětské návštěvníky, jedince, které baví moderní technologie a všechny ty, kteří neztratili dětskou duši a nebojí se vydat hluboko do své fantazie.

Lumia využívá prostory celého druhého patra historické budovy v Celetné ulici 15 v Praze. Na mapu hlavního města tak přibyl významný bod kulturního a uměleckého života.

Jedná se o ojedinělou a svého druhu první stálou expozici digitálních uměleckých děl v Praze i České republice vůbec. “Snažíme se vytvořit živoucí prostor, který budeme průběžně obměňovat. Obsahově i co se týká zvaných umělců. Rádi bychom dali v budoucnu možnost i mladým lidem z uměleckých škol, aby zde představili své projekty,” říká Filip Feex.

Upozornění: Není vhodné pro osoby s citlivostí na světlo a fotosenzitivní epilepsií.
 

Celetná 15
Praha, 11000
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: