Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Chocotopia

Praha, Celetná 15, 11000

zpět na výpis
 
Chocotopia

Chocotopia je svět plný zábavy, zážitků a čokolády pro celou rodinu v samotném srdci Prahy. O čokoládě víme všechno!

Telefon:+420 226 776 776
Kategorie: zábava|zábava - ostatní

Chocotopia je svět plný zábavy, zážitků a čokolády pro celou rodinu. Najdete nás v centru Prahy v ulici Celetná 15, kde na vás čekají 4 patra zábavy - v muzeu čokolády zjistěte na interaktivní výstavě o téhle lahodné pochoutce první poslední, v průběhu prohlídky zabavte sebe i své děti interaktivní šifrovací hrou. Na workshopech čokolády nasaďte cukrářskou čepici a naučte se vyrábět vlastní čokoládové tabulky nebo madailonky, v muzeu voskových figurín a legend se vyfoťte po boku slavných osobností.

Hned vedle, na Celetné 10, najdete obchod s belgickou čokoládou, show výroby roksových bonbonů přímo před zraky návštěvníků a kavárnu s vlastními domácími dezerty. 

Celetná 15
Praha, 11000
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

V parku, pod kyvadlem, na střeše, ve vile na ostrově, v klášteře… Tam všude a na mnoha dalších místech se letos promítají filmy pod širým nebem. Tady je velký přehled 21 letních kin v Praze.

Doporučujeme vyzkoušet: