zabava praha, zábava v Praze, zábava pro děti
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

úvodní stránka

Zábava v Praze

Sice se říká, že ty největší pařby jsou ve Stodolní, ale opak je pravdou. Zábava v Praze nikdy nevázne, na to můžete vzít jed. Zkuste udělat party v Dlouhé ulici. Zábava v Praze začne v klubu Roxy, pokračuje v Druhém patře a skončí třeba v Harleys.

landing_pages/harleys.jpg

Harley's bar
 
Oblast zábava Praha však obsahuje bezpočet akcí, na které můžete vyrazit. Co třeba Suit up! party? Barneyho z populárního seriálu How I met your mother zná přeci každý, proč si na jeden večer nevyzkoušet jeho vášeň pro obleky.

Když se řekne taneční zábava, Praha nabízí několik klubů, kam můžete vyrazit. Nejprovařenější je určitě Duplex na Václaváku, ale jen proto ještě nemusí být nejlepší. Komornější scénu nabízí třeba Lucerna music bar, nebo Nebe. Vyhlášené jsou také akce v klubu SaSaZu, kde se často pořádají i koncerty. 

landing_pages/nebe.jpg

Klub Nebe
 
Zábava v Praze v noci nikdy nespí, ale nezahálí ani ve dne. Volný čas a zábava se prolínají dohromady, protože většina lidí se chce ve svém volném čase bavit. Jak kvalitně prožít volný čas? Můžete vyrazit na nejrůznější festivaly, které v Praze pořádají například malá artová kina, nebo jiné podniky. Pokud vás zajímají právě filmové festivaly, nebo například akce typu Design blok, či generový festival Mezipatra, stačí zadat do vyhledavače tři klíčová slova „kultura zábava Praha“ a pak už jen vybírat, na co máte zrovna chuť.

V Praze se střetává více komunit, město je plné cizinců či studentů, kteří sem přijeli na zkušenou. Pokud zrovna nemáte dost peněz na to, abyste mohli někam vycestovat a užít si jiné kultury, Praha poskytuje kousek tradičních kultur z celého světa. Zavřete oči a představte si slunce, moře, pláž, bílo-modré baráčky, příjemnou venkovskou hudbu. A jste v Řecku! I v kategorii "řecká zábava" Praha nabízí spoustu akcí. Přijďte třeba na řecký večer dát si gyros s Tzaziky, Ouzo a zaposlouchat se do tónů tradiční řecké hudby.

zábava v Praze

Zábava v Praza
 
Rodiny zajímá, jestli je v Praze také nějaká zábava pro děti. Ratolesti můžete vzít do divadla na pohádku, nebo jim jít ukázat zvířátka do Toulcova dvora, kde se pravidelně pořádají akce zaměřené na děti. Vždyť zábava pro děti může spočívat i v tom, že si podrbou štětinaté prase či na vlastní oči uvidí, jak se dojí koza a co jedí ježci. V sekci zábava pro děti Praha rovněž nezaostává. K dispozici jsou tu různé dílny a workshopy, kde děti mohou aktivně něco vytvářet a i teď na podzim nechybějí sportovní akce, například drakiády, které mají v oblibě také tatínkové.

landing_pages/toulcuv-dvur.jpg

Zábava pro děti
 
Nejlepší zábava v Praze se hledá na CityBee. Stačí se zaregistrovat a pak už jen vyhledávat v kategoriích zábava pro děti nebo zábava v Praze ty nejlepší akce, které Praha dnes nabízí. 

Zdroj fotek: Harleys, Nebe, Roxy, Toulcův dvůr

 

úvodní stránka