Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

PG Bikes

Praha 7, Dukelských hrdinů 34, 17000

zpět na výpis
Tip
PG Bikes

Naše moderní kola kombinují životní styl a radost z jízdy s mobilitou a spolehlivostí. Perfektní syntéza tvaru a funkce.

Telefon:777 553 593
Kategorie: kultura|designsport|běh a kolo, relaxace

PG design budoucnosti  PG – tak originální jako vy

PG je značka pro životní styl, dokonalost a solidnost.Na bázi těchto hodnot společnost, která začala jako výrobce inovativních a exkluzivních e-biků, Pedelecsa Urbanbikesjde do všech sfér  luxusního segmentu.Konzistentní rozšíření rozsahu produktů nabízí jasně to nejlepší v současných luxusních kategoriích.  

Všechny produkty PG jsou vyráběny ručně a ztělesňují  state-of-the-art a trendy životního stylu made in Germany. Nejvyšší kvalita je přikládána technologiím, výběru materiálu a jeho zpracování kombinovaným s velmi speciálním výrobky jedinými svého druhu.Od roku 2008  se PG se také proto drží v segmentu vysokých cen díky své solidnosti, věrna svému mottu  "be uniqueTM" (buď jedinečný) – aukaž to!

Více informací na WWW.PG.DE.

Dukelských hrdinů 34
Praha 7, 17000
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Navzdory koronakrizi začaly na jaře v Praze fungovat téměř dvě desítky nových podniků. Tady je 18 nováčků, včetně unikátních konceptů jako je podnik zaměřený pouze na plněné knedlíky, muzeum slivovice nebo galerie na veřejných záchodech.

Doporučujeme vyzkoušet: