Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Pozdní sběr

Řevnice, nám. Krále Jiřího z Poděbrad 77, 110 00

zpět na výpis
 
Pozdní sběr

Charitativní multižánrový festival.

Telefon:603476347
Kategorie: kultura|hudbazábava|zábava - ostatní

Festival Pozdní sběr představuje jednodenní charitativní přehlídku převážně domácí hudební scény doplněnou o malou ukázku jiných druhů současného umění. Výběrem interpretů i atmosférou se snaží vymykat běžným kulturním akcím, pokouší se nespadat do hlavního proudu.

Festival Pozdní sběr je projektem zaměřeným na podporu českých nadací, nadačních fondů a neziskových organizací. Odevzdává jim 100 % z vybraných peněz ze vstupného a veškeré provozní náklady hradí ze sponzorských darů a dotací. Subjekty takto podporované získávají prospěch jak v podobě výtěžku, tak v podobě publicity a širší společenské podpory.

Paralelním cílem festivalu je poskytnout prostor a podporu osobnostem umělecké scény a rozvíjet tak kulturní hodnoty v širším smyslu. Festival svými skromnými a komorními rozměry vytváří uvolněnou atmosféru a pro návštěvníky je nejen místem jejich setkání v dramaturgicky zajímavém programu, ale i okamžikem, kdy svojí přítomností přispívají na užitečnou aktivitu. V minulých ročnících figurovalo na festivalu mnoho významných jmen jako Priessnitz, Ester Kočičková, Petr Nikl, Dva, Jablkoň, Václav Koubek, Please the Trees nebo Natalie Kocab.

nám. Krále Jiřího z Poděbrad 77
Řevnice, 110 00
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Do Chorvatska se vám nechce a jinam k moři se letos nedostanete? Přestaňte ronit slzy, vlastní malé moře si doma v paneláku stejně nevypláčete, a vyrazte radši na koupaliště.

Doporučujeme vyzkoušet: