Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Hard Rock Cafe

Praha 1, Malé náměstí 3, 11000

zpět na výpis
Tip
   
Hard Rock Cafe

Legenda všech světových metropolí v Praze.

Telefon:+420 224 229 529
Kategorie: zábava|party a klubygastro|bary a pivnice, restaurace

Hard Rock Cafe Praha je jeden z největších v Evropě. Najdeme jej v samém srdci staré Prahy, ani ne padesát metrů od Staroměstského náměstí v historické budově v neorenesančním stylu.

Zabírá celá tři patra na celkovém prostoru (o cca 2000 m2). Své hosty láká do dvou zdějších pulzujících barů, stejně jako na svou jedinečnou sbírku rockových rekvizit vybraných z nejlepších kousků světové kolekce sítě HRC, včetně stylového, ručně vyrobeného pětimetrového lustru ve tvaru kytary

Hard Rock Cafe ROCK SHOP je umístěn v přízemí hned vedle vstupu do budovy. Rock Shop Vám nabízí exkluzivní módní výběr z klasických triček, šperků, dárků, odznáčků a dalších sběratelských suvenýrů. Doražte se podívat na naši poslední kolekci Signature Series 29 od Jimmyho Hendrixe.

Otvírací doba:
Restaurant: Denně 12:00 - 00:00
Bar: Denně 12:00 - 01:00
Rock Shop: Denně 10:00 - 00:00

Malé náměstí 3
Praha 1, 11000
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: