Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Lokal blok

Praha 5 Smíchov, Náměstí 14. října 10, 15000

zpět na výpis
Tip
Lokal blok

Netradiční spojení restaurace, baru a lezecké stěny. Nekuřácký prostor s dětským koutkem a letní terasou.

Telefon:251 511 490
Kategorie: sport|adrenalin sportygastro|restaurace

Moderní restaurace a každý večer plný bar. Takový je Lokal Blok, jedno z pulzujících center Smíchova.

 

Co je podle nás moderní restaurace? Taková, kde se najíte vydatně a přitom zdravě. Kde se vaří jen z čerstvých surovin a kde každý najde to právé, ať už je to kuskusový salát nebo šťavnatý steak. Kde vám natočí skvělé tankové pivo, nabídnou domácí limonádu, uvaří správně silné espresso a večer umíchají nápaditý drink. Taková, kde se nekouří, samozřejmě. Kde můžete zaparkovat své kolo a děti mohou řádit ve své vlastní herně. A kde si můžete posedět na letní terásce.

 

A proč je náš bar každý večer plný? Je to kvůli Vám, našim hostům. Protože právě Vy děláte z Lokal Bloku živé místo, kde je slyšet hlasitý smích a kde kolem stolů vznikají smělé plány. Lokal Blok oslavuje a podporuje české adrenalinové sportovce a také všechny ty, kteří na cestě za dobrodružstvím udělali první krok a u druhého to nezabalili. Uvidíte, že i Vy pocítíte chuť právě zde naplánovat své vlastní dobrodružství.

 

A začít můžete hned dole pod restaurací, kde najdete jednu z největších bouldrových stěn v Evropě.

Náměstí 14. října 10
Praha 5 Smíchov, 15000
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vezmeme vás na místa, kde jste ještě zaručeně nebyli. Poradíme vám, kde si dát ta nejlepší křidýlka, kde najdete automatizovanou kantýnu nebo kde oslavit narozeniny vašeho psa.

Doporučujeme vyzkoušet: