Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Face Fitness Academy Prague

Praha 1, Navrátilova 1956/8, 110 00

zpět na výpis
 
Face Fitness Academy Prague

V centru Prahy vzniklo první fitko pro obličej kousek od Václavského náměstí na ulici Navrátilové 8, Praha 1.

Telefon:+420 608 432 775
Kategorie: poznání|kurzy, workshopylifestyle|Relax, Beauty, Zdraví

U nás najdete kurzy, workshopy a přednášky na omlazení obličeje – face fitness, obličejovou jógu, baňkování a tejpování obličeje, manuálních, lymfatických a bukálních masáží, atd.

Krásu obličeje propojujeme s krásou těla a mysli, protože obličej je zrcadlo vnitřního nastavení a také vašeho zdraví. Jsme velmi kreativní. Kombinujeme obličejovou jógu s klasickou jógu, pořádáme různé zážitkové workshopy, pobyty nebo kurzy samolíčení s organickou dekorativní kosmetikou. Naši nabídku najdete v rozvrhu. Součásti studia je také ateliér na foto/video.

Proč fitko pro obličej?

Protože jsem chtěla zdůranit obličej a péči o sebe. Stejně jako posilujeme svaly na těle, aby byly pevnější, také svaly v obličeji potřebují svoji péči. Na rozdíl od tělesných svalů, které můžeme zakrýt volnějším oblečením, svaly v obličeji nemůžeme tak snadno skrýt, navíc když vejdeme do místnosti, všichni si nejdříve všimnou obličeje. V obličeji se nám zrcadlí nejen věk, ale také naše emoce a pocity.

Pokud zanedbáváme posilování obličejových svalů, naše tvář získává smutný výraz, dochází k úbytku kolagenu a tím přibývají vrásky. Pokožka ztrácí svou hydrataci, a pokud neposkytneme dostatečnou péči, mohou se objevit kruhy pod očima a otoky. To je způsobeno nedostatečnou prokrveností a zpomalenou činností lymfatického systému. Je důležité věnovat obličejovým svalům stejnou pozornost a péči jako zbytku těla, aby náš obličej zůstal zdravý, svěží a mladistvě vypadající.

Stejně jako pravidelně chodíme do fitness centra nebo na lekce jógy, abychom měli pevné a zdravé tělo, i péče o obličej vyžaduje pravidelnost a disciplínu. Na základě mé vlastní zkušenosti z kurzů jsem se inspirovala a přišela s nápadem vytvořit „fitness pro obličej“.

Na kurzech se naučíte správnou techniku, vědomosti, praxi, kterou následně můžete pravidelně procvičovat v Online Face Fitness Clubu. Tímto způsobem si budete moci udržovat pevnější a zdravější obličejové svaly. Pravidelná péče o obličej tak bude stejně důležitá jako péče o tělo a mysl.

Každý, kdo se k nám připojí, bude motivován a podporován celým našim týmem na jeho cestě ke spokojenosti a radosti.

Těšíme se na Vás,

Tým Face Fitness Academy Prague

Navrátilova 1956/8
Praha 1, 110 00
Navigovat
MHD

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: