Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Soul Love Prague

Praha 1, Václavské náměstí 45, 110 00

zpět na výpis
Tip
 
Soul Love Prague

Nový bar a restaurace ve slavném Boutique hotelu JALTA. Otevřeno od listopadu 2022.

Telefon:+420730898889
Kategorie: kultura|zábava|gastro|bary a pivnice, restauracelifestyle|

VÍTEJTE V SOUL LOVE

Na výjimečném místě, které je plné barev s nezapomenutelnou pulzující atmosférou. V nové restauraci v Jaltě - v samém srdci Prahy, na Václavském náměstí.

Přinášíme Vám jedinečný zážitek - živou hudbu, skvělé koktejly v našem překrásném baru a fúzi vynikajících moderních jídel. Rádi se postaráme, aby Vaše návštěva u nás byla skvělým zážitkem a zároveň se stala i nezbytnou a milou zkušeností Vaší návštěvy Prahy.

Nebo místem, kam se rádi vracíte při výjimečných příležitostech, jejichž jedinečnost podtrhne právě SOUL-LOVE.

Pro koncept, který se zrodil v létě 2022, se rozhodli zkušení restauratéři Honza Šimice a Tomáš Procházka po svém rozmanitém cestování po Asii, zejména po Japonsku, kde si zamilovali zdejší současnou kuchyni. Pustili se tedy do budování zcela neotřelé restaurace, kde najdete ty nejnovější trendy a chutě japonské kuchyně.

„Je to náš splněný sen – naším cílem bylo vytvořit jedinečný podnik s nejlepším sushi a japonskou moderní kuchyní v Praze.“ SOUL-LOVE se skládá ze dvou částí – přední, s výhledem na Václavské náměstí, a zadní, které dominuje „Bubbles bar." S více než 100 místy k sezení je restaurace s exotickou tématikou perfektním místem pro romantickou večeři nebo úspěšný pracovní oběd.

Náš šéfkuchař Takeshi Ito z Tokia Vás překvapí svými vynikajícími kreacemi „made-for-sharing“, které jsou špičkovou směsí specialit z jeho domoviny s nádechem umění a magie. Suroviny, ze kterých připravujeme sushi, pochází od těch nejlepších dodavatelů a Takeshi z nich vykouzlí takovou kombinaci chutí, že se nebudete moci odtrhnout…A od čtvrtka do neděle jej okořeníme ještě DJ-em a jeho chill-out muzikou.

Stěny interiéru zdobí exotická plátna českého umělce Otto Plachta žijícího v Peru.
I díky nim se budete cítit opravdu příjemně. Součástí naší stále se rozrůstající sbírky jsou také unikátní originály od světově uznávaného českého mistra Jiřího Georga Dokoupila. Vedle nich najdete i atraktivní kousky, které ze své soukromé sbírky zapůjčil lucemburský sochař a náš kamarád Thierry Funck.

Vítejte tam, kde se snoubí umění z kuchyně i ateliérů…

Václavské náměstí 45
Praha 1, 110 00
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: