Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Alma Restaurace

Praha, V Jirchářích 8, 11000

zpět na výpis
 
Alma Restaurace

V budově bývalého prvorepublikového kina Alma, kousek od Národního divadla najdete nový košatý, kulturně-gastronomický projekt.

Kategorie: kultura|gastro|restaurace, ostatní

Alma je nový život uprostřed starého města. Avantgardní duše, která po dekádách chátrání a necitlivých zásahů ožívá na místě populárního prvorepublikového biografu Alma, kam se ještě v šedesátých letech chodilo na Felliniho nebo trezorové filmy.

Srdce Almy tepe v restauraci s koktejlovým barem a otevřenou kuchyní pod taktovkou Petra Žídka a Michala Daňka. Na rohu ulice z kavárny voní výběrová káva a domácí pečivo, ve wine baru na dvorku vás čeká objevná jízda po naturálních vínech, které vybíráme po celé Evropě, i našich vlastních kofermentech. S Almou prostě můžete být od první ranní kávy do poslední skleničky na dobrou noc.

V Jirchářích 8
Praha, 11000
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: