Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Brick Corner - herní park

Praha, Mladoboleslavská 347, 19700

zpět na výpis
 
Brick Corner - herní park

Ráj pro všechny malé i velké milovníky stavebnice LEGO. Najdete zde herní zóny, sestavené exponáty i prodejnu.

Kategorie: zábava|zábava - ostatnípro děti|Hry, Zábava

Přijďte si k nám užít naše herní tematické zóny. Při vstupu v naši prodejně si můžeš postavit a zakoupit vlastní sestavenou postavičku ze stavebnice LEGO®, s ní můžeš v prostorách herny společně prožít veškerá dobrodružství. Staň se třeba králem automobilových závodníků, sestav si vozidlo a vyhraj závody na speciálně upravené dráze s padací závorou.

Zažij také roli režiséra a vytvořit film v jednom z našich MOVIE BOXU, kde třeba svádí boj Batman se Supermanem, policisté pronásledují lupiče, nebo romantickou scénu u květinářství.

Pro všechny nadšence a obdivovatele stavebnice LEGO® máme připravených několik výstavních exponátů. Mezi kterými naleznete například středověký model o legendě Robina Hooda vytvořený pomocí nejmodernějších a náročných stavebních technik. Pirátské dioráma se zátokou mrtvého může, kde vrcholí bitva dvou lodí či honba za pokladem.

... také můžete u nás projít nástupištěm 9 a 3/4 do komnat Bradavického hradu. Pro pořízení fotografií je zde možnost zapůjčení filmového pláště a kravaty.

Mladoboleslavská 347
Praha, 19700
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: