Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

The Miners – Železná ulice

Praha 1, Železná 14, 110 00

zpět na výpis
Tip
   
The Miners – Železná ulice

Nová pobočka sítě kaváren The Miners, která bude otevřená na konci listopadu 2021. Najdete ji jen několik kroků od Staromáku.

Kategorie: zábava|gastro|kavárny, občerstvenílifestyle|

Kdo jsme?

Jsme tým mladých nadšených profesionálů a snažíme se vytvořit komunitu podobně smýšlejících lidí z celého světa. Pořádáme cuppingy kávy, večírky a organizujeme setkání, která mají za úkol oživit sousedské vztahy.
 
Naše práce ukazuje, co se stane, když odhodlaní lidé najdou společnou řeč a dají dohromady skvělý tým, aby dosáhli něčeho nevídaného. Věříme, že všechno, co děláme, se promítne dál, a proto nám záleží i na těch nejmenších detailech. Dbáme na to, abychom se jako firma stále zlepšovali, co se týče udržitelnosti. Spolupráce s ekologickými producenty kávy je naší prioritou číslo jedna.
 
MINERS je městským kulturním centrem, kde se potkávají moderní lidé, aby pracovali na svých projektech, sdíleli nápady a vychutnali si šálek vynikající kávy.

Železná 14
Praha 1, 110 00
Navigovat
MHD

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: