Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Galerie Voayer

Praha, Václavské náměstí 58, 110 00

zpět na výpis
   
Galerie Voayer

První galerie na světě se stálou expozicí skutečných nahých lidí.

Telefon:+420 602 265 212
Kategorie: kultura|galerie, ostatnízábava|zábava - ostatnípoznání|lifestyle|Relax

Pět výstav VOAYER. Skutečně silné životní zážitky. Tisíce návštěvníků. Jen 90 hodin celkového výstavního času. Velmi málo pro tak silný a krásný zážitek. Dost důvodů na to, abych se rozhodl, že v roce 2019 otevřu první galerii na světě, ve které budeš mít možnost každý den vidět výstavu skutečných nahých lidí.

V roce 2016 jsem několik měsíců žil v kanceláři. Dluhy, exekuce a množství jiných problémů, které máme mnozí, mě však neodradily od myšlenky, že když něco chci, tak to dokážu – stačí začít a pokračovat. Po dvou měsících kampaně jsem v září 2016 zrealizoval v Bratislavě první Výstavu nahých žen. Byla to zároveň první událost v mém životě, kterou jsem organizoval. Trvala jen dvanáct hodin a navštívilo ji více než sedm set nadšených návštěvníků.

O dva měsíce později jsem tento úspěch přetavil do neúspěchu druhé Výstavy nahých žen, kterou jsem také organizoval v Bratislavě. Kazilo se, co se dalo. Dokonce jsem čelil podanému trestnímu oznámení. Výstava trvala osmnáct hodin a navštívilo ji jen několik stovek lidí. Pro mě bylo podstatné, že opět nadšených.
Více o vzniku projektu VOAYER se dočteš v knize
JÁ, VOAYER, která je dostupná ve všech knihkupectvích a na knižních e-shopech.

Ještě více jsem se zadlužil a několik měsíců se utápěl v těchto problémech. Nevzdal jsem se. Naopak. Rozhodl jsem se pokračovat a posunout se o level výše. V létě 2017 jsem uskutečnil první Výstavu skutečných nahých žen v České republice. Praha tuto událost přijala s otevřenou náručí. Výstava trvala osmnáct hodin a navštívilo ji více než 1500 nadšených návštěvníků.

Na jaře 2018 jsem uskutečnil Poslední Výstavu skutečných nahých žen a poprvé v úžasných prostorách Galerie Tančící dům. V prostorách, kde chce vystavovat své umění nejeden světový umělec. Výstava trvala třicet hodin. Navštívilo ji tisíce nadšených lidí.

Na podzim 2018 jsem opět v Praze zorganizoval další výstavu. Znovu první. První v rámci nového tématu. Tentokrát Výstavu skutečných nahých mužů. Trvala jen dvanáct hodin.

 

Václavské náměstí 58
Praha, 110 00
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Navzdory koronakrizi začaly na jaře v Praze fungovat téměř dvě desítky nových podniků. Tady je 18 nováčků, včetně unikátních konceptů jako je podnik zaměřený pouze na plněné knedlíky, muzeum slivovice nebo galerie na veřejných záchodech.

Doporučujeme vyzkoušet: