Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
03
prosince

MINT: Weekend Market

MINT market

zpět na výpis akcí
 

MINT: Weekend Market promění halu 13 v Pražské tržnici v pestré rejdiště plné designu, módy, delikates, dobré kávy a hlavně skvělé atmosféry.

Datum:03. 12. 16
Cena:Zdarma
Čas:09:00 - 18:00
Kategorie: lifestyle|Nakupování, Móda

Inspirovali jsme se trhy v Bangkoku a v londýnském Camden Town, takže od MINT: Weekend Marketu kromě stánků čekejte i tvůrčí atmosféru, všudypřítomnou hudbu a trochu toho punkového uvažování. 

Chceme, aby Pražané i turisti měli alternativu k nakupování v obchodních centrech a aby byl český design dostupnější. Vybrali jsme si místo, které je samo o sobě zajímavé, a to Pražskou tržnici. Kromě toho, že sem Pražané chodí na jednu z nejlepších Pho Bo ve městě, se tu v posledních letech rozvíjí svébytná kulturní scéna (Jatka 78, večírky v hale 36), a to nás baví.

Do haly 13 v Holešovicích se tak od října můžete jít podívat na nové kolekce mladých tvůrců každou sobotu.

Vezměte partu kamarádů a přijďte se podívat na první pravidelný lokální trh s módou a designem.

MINT market
Tel: 728 230 430
Bubenské nábř. 306/13
Praha 7, 170 04
Navigovat
MHD

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Sauny u řeky, v Národním divadle, v obchodním centru, v kasárnách i mimo centrum. Tady je výběr těch nejlepších a nejzajímavějších saunovacích míst po celé Praze, abyste se nemuseli potit při jejich hledání na webu.

Doporučujeme vyzkoušet: