Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
04
dubna

Makro Czech Gastro Fest

O2 universum

zpět na výpis akcí
 

Větší gastronomickou událost letos nenavštívíte. Bohatý program zahrnuje i show renomovaných michelinských a Bocuse d'Or šéfkuchařů.

Začátek:04. 04. 25
Konec:05. 04. 25
Cena:od 290 Kč
Čas:10:00 - 18:00
Kategorie: gastro|festivaly

Na hlavním pódiu vystoupí kuchařské hvězdy jako Sebastian Gibrand, stříbrný medailista z prestižní kulinářské soutěže Bocuse d’Or, Jimmi Eriksson (švédský kuchař roku, honorary Bocuse d´Or winner), Daren Liew, držitel dvou michelinských hvězd, michelinský šéfkuchař Peter Duranský se svým týmem, který se zúčastnil světového finále prestižní soutěže Bocuse d´Or, ambasadoři festivalu Zdeněk Pohlreich, který mimo jiné na festivalu představí svou cukrárnu Café Imperial Dolce a Karel "Kovy" Kovář nebo ambasador projektu Naděje české gastroscény Lukáš Hejlík. Ochutnejte, inspirujete se, naslouchejte a dívejte se mistrům přímo pod ruce.

Těšit se můžete také na finále prestižních soutěží Pilsner Urquell Master Bartender, Mattoni Grand Drink Junior a dvou soutěží zastřešených Specialty Coffee Association ČR.

Festivalem vás provedou moderátoři hlavní stage Markéta HrubešováPavel Cejnar.

O2 universum
Tel:
Českomoravská 2345/17
Praha 9, 190 00
Navigovat
MHD

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Kam v Praze do sauny? Sauna vás nejen zahřeje, ale zlepší i váš krevní oběh, postará se o detoxikaci organismu a získáte díky ní větší imunitu. A to se může hodit!

Doporučujeme vyzkoušet: