Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Prager cider & limonády

Praha 3, Bořivojova 81, 13000

zpět na výpis
   
Prager cider & limonády

Výrobce lokálního cideru a férových limonád z českých luhů, sadů a hájů.

Telefon:773 197 528
Kategorie: gastro|gastro prodejny

PRODUKTY, KTERÉ BUDOU V PRODEJNĚ K DOSTÁNÍ: Jablečné a hruškové cidery, Přírodní limonády (Jablečný originál, Maté, Zázvor, Šípek, Anýz (to je zřejmě jediná anýzovka na světě) a bylinková Sedm), ledová káva – bez cukru a mléka připravována metodou cold brew Café Zapatista.

Prodejna se v listopadu přesunula z Dejvic na Žižkov. Zatím je to velký punk! Ale do několika měsíců zde pro vás vyroste naše pražská základna, bar, prodejna, show room, sklad, kancl, party atak dále. Prozatím zde najdete naší punkovou předvánoční prodejnu, aby jste svým milovaným mohli nadělit limču s mašlí.

Otevírací doba:
Po - St 14:00 - 20:00
léto - 12:00-20:00

Bořivojova 81
Praha 3, 13000
Navigovat
MHD

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

18 nově otevřených podniků, které vás vystřelí do celého světa. Můžete ochutnat japonskou, vietnamskou i mexickou kuchyni, americké burgery v duhovém provedení nebo echtovní české chlebíčky.

Sledujte nás na Twitteru - aktuální informace pro Váš volný čas.

Zajímavým trendem poslední doby se stalo propojení výrobny piva s restaurací. Chcete vědět, kde se pivo vaří a designu dobře daří?

Doporučujeme vyzkoušet: