Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Prager cider & limonády

Praha 3, Bořivojova 81, 13000

zpět na výpis
   
Prager cider & limonády

Výrobce lokálního cideru a férových limonád z českých luhů, sadů a hájů.

Telefon:773 197 528
Kategorie: gastro|gastro prodejny

PRODUKTY, KTERÉ BUDOU V PRODEJNĚ K DOSTÁNÍ: Jablečné a hruškové cidery, Přírodní limonády (Jablečný originál, Maté, Zázvor, Šípek, Anýz (to je zřejmě jediná anýzovka na světě) a bylinková Sedm), ledová káva – bez cukru a mléka připravována metodou cold brew Café Zapatista.

Prodejna se v listopadu přesunula z Dejvic na Žižkov. Zatím je to velký punk! Ale do několika měsíců zde pro vás vyroste naše pražská základna, bar, prodejna, show room, sklad, kancl, party atak dále. Prozatím zde najdete naší punkovou předvánoční prodejnu, aby jste svým milovaným mohli nadělit limču s mašlí.

Otevírací doba:
Po - St 14:00 - 20:00
léto - 12:00-20:00

Bořivojova 81
Praha 3, 13000
Navigovat
MHD

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Duben byl měsícem splněných šéfkuchařských snů. Jan Punčochář otevřel restauraci U Matěje, podnik Bockem Ondřeje Kynčla se bude otvírat co nevidět a Neapol na vás dýchne v nově otevřené Manú Praga, které vládne vařečka Emanuela Ridiho. Ale nejen jídlem člověk jest živ...

Sledujte nás na Twitteru - aktuální informace pro Váš volný čas.

V metropoli najdete únikové hry velmi dobré, průměrné, ale bohužel i špatné. První únikovka otevřela v Praze přibližně před dvěma lety. Dnes najdete ve městě více než 100 únikových her. Vybrali jsme ty nejzajímavější.

Doporučujeme vyzkoušet: