Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Cash Only Bar

Praha 1, Liliova 3, 11000

zpět na výpis
Cash Only Bar

Koktejlový bar

Telefon:778087117
Kategorie: gastro|bary a pivnice

Nově otevřený Cash Only Bar je v Praze unikátní hned ze tří rovin. Je nekuřácký, neuděláte si zde rezervaci a jak je zřejmé už z názvu - platební kartou se tu můžete leda poškrábat za uchem.

"Budeme podávat klasické koktejly a dále budeme mít nabídku speciálních koktejlů na měsíc až dva, které budeme měnit. To stejné uděláme i s víny a šampaňským. To znamená, že budeme mít porad něco nového," prozradil bar manažer Martin Ťulpa.

Liliova 3
Praha 1, 11000
Navigovat
MHD

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

V květnu si zdarma prohlédnete více než 70 běžně nepřístupných budov, po setmění nahlédnete do kostelů, vezmeme vás na hudební festival i velkolepý ohňostroj, designové trhy, zadarmo do kina, poradíme vám, kam můžete bezplatně vyrazit s dětmi. Ale nejen to!

Sledujte nás na Twitteru - aktuální informace pro Váš volný čas.

V metropoli najdete únikové hry velmi dobré, průměrné, ale bohužel i špatné. První únikovka otevřela v Praze přibližně před dvěma lety. Dnes najdete ve městě více než 100 únikových her. Vybrali jsme ty nejzajímavější.

Doporučujeme vyzkoušet: