Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Showroom Playbag

Praha 3, Bořivojova 106, 130 00

zpět na výpis
 
Showroom Playbag

Playbag je projekt hledající ideály v designu oděvních doplňků.

Telefon:773 240 611
Kategorie: lifestyle|Nakupování, Móda

V našem ateliéru nevznikají pouze městské tašky a klasické brašny, snažíme se obsáhnout i další atypické a specializované produkty v tomto oboru. Výchozími body pro naši tvorbu jsou funkce, kvalita, jednoduchost a estetika. Upřednostňujeme užitnou hodnotu nad komponovanou krásou, tu vkládáme do výrobků skrze jejich funkčnost. Potrpíme si na kvalitní materiály a komponenty, vedoucí k požadovanému ideálu výsledného produktu. Nejsme stylově vyhranění, jdeme napříč módními trendy. Každý náš modelový typ je projekt sám o sobě. Neustále na něm pracujeme k pomyslné dokonalosti, vývoj je neustálý. Celý proces od návrhu až po realizaci probíhá v našem ateliéru. Každý modelový projekt je ukončen malosériovou výrobou. Česká řemeslná tradice a design, nové technologie a kvalitní materiály, to vše jsou základní pilíře značky Playbag.

Bořivojova 106
Praha 3, 130 00
Navigovat
MHD

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Přinášíme vám tipy na 13 dalších míst v Praze a okolí, kam se můžete společně vypravit za okřídlenými, ozubenými, čtyřnohými nebo třeba chlupatými tvory.

Doporučujeme vyzkoušet: