Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Holešovická Kozlovna

Praha 7, Dělnická 28, 170 00

zpět na výpis
 
Holešovická Kozlovna

Tankové pivo, skvělá jídla, nový interiér a velká zahrádka.

Telefon:220 875 900
Kategorie: gastro|restaurace

Přítomnost hodnot značky Velkopopovický Kozel vás provází na každém kroku, ve kterékoli části restaurace disponující 120 místy a rozdělenou na kuřáckou a nekuřáckou část.

V teplých měsících na své hosty čeká velká zahrada, krytá vzrostlými stromy i zatahovacími pergolami.

Koncept Kozlovny dbá na detaily a navození příjemné atmosféry, hlavním však zůstává důstojné servírování piva, čepujeme tankové pivo – Velkopopovický Kozel. Gastronomicky vás jistě nezklame klasická česká kuchyně, ale v moderním pojetí, kde základem je čerstvost všech surovin a také domácí výroba většiny položek v nabídce.

Otevírací doba:
Po - Pá: 11.00 - 23.00
So - Ne: 11.30 - 23.00

  

Dělnická 28
Praha 7, 170 00
Navigovat
MHD

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Navzdory koronakrizi začaly na jaře v Praze fungovat téměř dvě desítky nových podniků. Tady je 18 nováčků, včetně unikátních konceptů jako je podnik zaměřený pouze na plněné knedlíky, muzeum slivovice nebo galerie na veřejných záchodech.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!

Doporučujeme vyzkoušet: