Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Sketa Freestyle Park - dočasně uzavřeno

Praha 7, Letenské sady 32, 17000

zpět na výpis
 
Sketa Freestyle Park - dočasně uzavřeno

Projekt krytého Freestyle parku v Praze.

Telefon:774039692
Kategorie: sport|adrenalin sporty

Kvůli nedostatku krytých hal v Praze jsme se rozhodli pustit se do výstavby Sketa Freestyle Parku, určeného pro všechny příznivce extrémních sportů. Podařilo se nám sehnat lukrativní prostory v samém centru Prahy, nedaleko Stalina, přímo v Letenských sadech. Rádi bychom všem poskytli prostor, ve kterém je možné jezdit po celý rok, nehledě na počasí. Plánujeme zde mimo jiné i další akce, například promítání nových videí, závody, koncerty a výuku extrémních sportů. 

Letenské sady 32
Praha 7, 17000
Navigovat
MHD

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Navzdory koronakrizi začaly na jaře v Praze fungovat téměř dvě desítky nových podniků. Tady je 18 nováčků, včetně unikátních konceptů jako je podnik zaměřený pouze na plněné knedlíky, muzeum slivovice nebo galerie na veřejných záchodech.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!

Doporučujeme vyzkoušet: