Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Studentský klub U Dna

Praha 4, Doudova, 14700

zpět na výpis
 
Studentský klub U Dna

V papučích na pivo? Na koleji klidně.

Telefon:731 690 348
Kategorie: zábava|party a kluby

Klub je umístěn v -1. patře bloku C a je přístupný buď bočním vchodem od plotu areálu (pro mimoblokové), nebo skrz nouzový východ v 0. patře bloku C (pro blokové obyvatele). V klubu jsou kromě samotného baru také fotbálek a šipky. To vše doplňuje oblíbená hudba. V letních měsících se před vchodem do klubu vždy objeví pár stolů se slunečníky a vytvoří příjemnou zahrádku. Nezapomeňte ale na noční klid. Nechceme přece rušit okolní obyvatele Podolí a ohrozit v současné době jediný, pro studenty dostupný, klub na koleji jeho zavřením..

Otevírací doba    
po - pá: 16:00 - 2:00
so: 18:00 - 2:00
ne: 16:00 - 2:00

Doudova
Praha 4, 14700
Navigovat
MHD

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Navzdory koronakrizi začaly na jaře v Praze fungovat téměř dvě desítky nových podniků. Tady je 18 nováčků, včetně unikátních konceptů jako je podnik zaměřený pouze na plněné knedlíky, muzeum slivovice nebo galerie na veřejných záchodech.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!

Doporučujeme vyzkoušet: