Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Cafedu

Praha 2, Škrétova 490/12, 120 00

zpět na výpis
Tip
   
Cafedu

Prostor, který vás nabije! V nonstop Cafedu Studovně je naprosté ticho a je určena na práci a studium.

Telefon:776 790 660
Kategorie: gastro|kavárny

Koncept Cafedu je jednoduchý – máme pro vás dvě příjemné a útulné místnosti, v každé je wifi a každá nabízí trochu jiný pracovní či odpočinkový prostor.

Hledáte noční studovnu? V nonstop Cafedu Studovně je naprosté ticho a je určena na práci a studium. Pokud máte potřebu nad něčím diskutovat, využijte prosím naší Kavárny. Chceme totiž ostatním zákazníkům zaručit ticho a klid. Všechny stoly jsou prostorné a vybavené zástrčkou. Je zde také tiskárna na které můžete zároveň kopírovat i scanovat. Přístup do Studovny je nonstop a právě proto je nutná registrace, protože je potřeba udržovat bezpečnost v nočních hodinách, kdy je tato místnost členům stále otevřena. Po registraci vám aktivujeme na rok přístup na vaší ISIC kartu či opencard, kterou pak použijete pro otevření dveří do této místnosti.​

Škrétova 490/12
Praha 2, 120 00
Navigovat
MHD

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Nadopujeme vás cukrem v nově otevřené pobočce Waf-Waf v Palladiu. Pak si skočíte na jedno do Old Smíchov Pub. A veselou mysl udržíte i na kurzech malování v nové škole. Otevřela i kočičí kavárna nebo mexické bistro.

Sledujte nás na Twitteru - aktuální informace pro Váš volný čas.

Vybrali jsme sedm pražských kaváren, kde je skvělá káva standardem, ale servírují k ní vždy ještě něco navíc. P.S. Neukazujte tento seznam na Pražském hradě!

Doporučujeme vyzkoušet: