Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Běžíme na hrad

Praha 5, Radlická 28/663, 15000

zpět na výpis
Tip
Běžíme na hrad

Volnočasový, poznávací a rodinný běžecký seriál, který se skládá z pěti dílů na hradech po celé České republice.

Kategorie: sport|běh a kolo

Projekt má za cíl propojit sport, přírodu, historii, kulturu, turistiku a soutěže pro děti do jednoho dne a oslovit závodní, rekreační běžce i jejich rodiny. Závody jsou pořádané ve velmi atraktivních lokacích – v prostředí hradů, krásné přírodě v příjemném terénu pro běh.

Závody nabízejí běh na 5 km "Pětka" a 15 km "Patnáctka". Velmi oblíbené jsou  dětské závody, které jsou připraveny v délkách 100m; 300m; 600m a 1200m a účast v nich je určena dle věku závodníka.

RODINY S DĚTMI:
Máte dilema, zda trávit víkend s rodinou nebo vyrazit o víkendu na běžecké závody? Seriál BnH tohle dilema maže - je zcela unikátním druhem běžeckého podniku, který uspokojí celé rodiny. Program je připraven tak, aby si báječný den užili právě i ti, kteří neběhají, ale svého rodinného závodníka jenom doprovázejí. 

BĚŽCI:
Jste běžci, které nezajímají žádné doprovodné programy? Chcete se soustředit na svůj závod, zaběhnout ho a mazat domů? Pokud ano, tak si přijdete také na své. Jedná se totiž o reálné běžecké závody, na kterých potkáte i velmi kvalitní závodníky. 

DOPROVODNÝ PROGRAM:
Pro děti je připraven bohatý doprovodný program. Pohádková cesta, ve které se děti setkají s lesními bytostmi, kde mají vždy splnit dovednostní nebo fyzický úkol.  Součástí je i další doprovodný program, zahrnující například vědomostní kvíz Tajemství hradu, šermířské vystoupení, tombolu, levnější vstupné na hrad a řadu dalších her přímo v zázemí závodu. 

Pokud jste typ závodníka, který o žádný doprovodný program nestojí - nenechte se zmást! U nás si  zaběhnete velmi atraktivní tratě, počkáte si na vyhlášení a můžete jet domů!

Točník: 20. 5. 2017
Bouzov: 3. 6. 2017
Veveří: 26. 8. 2017
Kunětická hora: 9. 9. 2017
Loket: 23. 9. 2017 

Radlická 28/663
Praha 5, 15000
Navigovat
MHD

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: